Debati me Semin, Fifi: Mu duk vetja si psikopate

Mediale Vip

Debati me Semin, Fifi: Mu duk vetja si psikopate

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 00:15
Semi dhe Fifi

Semi dhe Fifi patën një debat në Big Brother VIP që i shkaktoi dhe atak paniku. Fifi po bënte lojë me shkop, Semi nuk e dinte dhe i kërkoi të hiqte shkopin se i shkaktonte ankth, por Fifi ja nxorri para fytyrës dhe Semi shpërtheu në të qara.

Semi madje pati gjithashtu dy atake ankthi brenda spektaklit.

Spektaklin e sotëm u diskutua kjo sekuencë.

Fifi: I kërkova falje se hyri në lojë shëndeti. Po kjo bën skena
Semi: Mos thuaj skena se unë kam prindër atje jashtë dhe më njohin, e dinë se si jam dhe s’ka nevoj të qaj që ta kuptojnë.
Fifi: Jam ndjerë shumë keq, sepse përmende thikat ,the do fle me thika dhe kjo më ka bërë të më nxjerrin si psikopate, si e sëmurë psiqike, si e dal nga çmendina.
Semi: Fifi tha se nuk kam qenë afër saj kur isha keq, kjo nuk është e vërtetë.

Balina dha opinionin e saj dhe u shpreh se si banorët nuk mbajtën qëndrim ndaj lojës e të mbronin Semin.

Dalina Buzi, e ftuar sot tha se Semi duhet të pyesë veten a e përballon dot apo jo se pati atak ankthi dy herë brenda natës.

Ndërsa psikologia e ftuar Sonila Meçaj tha se njerzit kanë tendencën ta minimizojnë çështjen e shëndetit mendor dhe tha se vuajtja e Semit nuk prek askënd, ama mënyra se si përjeton Fifin cënon dhe të tjerët.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat