Teuta Krasniqi: Buqe, na theve zemrat sot…

Mediale Vip

Teuta Krasniqi: Buqe, na theve zemrat sot…

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 17:19
Teuta Krasniqi, Burbuqe Berisha

Aktorja Teuta Krasniqi ka reaguar pas vdekjes së regjisores së njohur, Burbuqe Berisha.

Aktorja ka postuar një imazh të bukur, në të cilin shihet me regjisoren Berisha, sipër të cilit ka shkruar disa fjalë.

“Buqe, na theve zemrat sot…”, ka shkruar Krasniqi.

Regjisorja Burbuqe Berisha ka vdekur sot në moshën 51 vjeçare, në ambientet e Ministrisë së Kulturës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat