Reagoi keq kur fansja ju afrua, sqarohet Adam Lavine

Mediale Vip

Reagoi keq kur fansja ju afrua, sqarohet Adam Lavine

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 23:56
Adam Lavine

Adam Levine foli  pasi një fanse e kapi atë gjatë një shfaqjeje të Maroon 5 në Hollywood Bowl të shtunën.

Ndërsa grupi po performonte këngën e tyre hit “Sunday Morning” në koncertin e 8-të të Audacy’s Annual We Can Survive, një femër fanse nxitoi në skenë dhe e kapi krahun e 42-vjeçarit në mes të këngës.

Përdoruesi i TikTok Luis Peñaloza regjistroi incidentin, i cili që atëherë ka mbledhur mbi 9 milionë shikime.

Në video, këngëtari shfaqej dukshëm i tronditur teksa fansja e preku fizikisht në koncertin e Los Anxhelosit. Ndërsa sigurimi e shoqëronte jashtë skenës, këngëtari i Maroon 5 mund të shihej duke thënë fjalën “f—“.

Levine rrëzoi mikrofonin e tij teksa ecte në skajin e kundërt të skenës dhe vazhdoi të këndonte.

Të martën, Levine theu heshtjen e tij për incidentin me një postim në Instagram Story.

“Unë kam qenë gjithmonë dikush që i dua, respekton, adhuron fansat tanë. Pa fansat tanë, ne nuk kemi punë. E them këtë gjatë gjithë kohës – për fansat tanë,” u tha ai ndjekësve të tij.

Reagimi i tij në ngjarjen e 23 tetorit bëri që shumë përdorues të TikTok të kritikonin përgjigjen e tij, duke i kërkuar atij që të ishte më “i përulur” ndaj fansave.

Në Story-n e tij në Instagram, Levine vazhdoi: “Të mendosh se dikush do të besonte se unë mendoja se fansat tanë ishin poshtë nesh ose më pak se ne më bën për të vjellë. Thjesht nuk jam ai që duket.  Nuk kam qenë ndonjëherë.”

@luispenaloza9525

Adam Levine was a whole mood yesterday💀 #Fyp #ForYou #Maroon5 #AdamLevine #Hollywood #HollywoodBowl

♬ Sunday Morning - Maroon 5
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat