Learta nuk i ndahet fustaneve të shkurtër

Mediale Vip

Learta nuk i ndahet fustaneve të shkurtër

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 15:06
Learta

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo postim të saj në rrjete sociale, e ndërsa paraqitjet e saja komentohen akoma më shumë.

Së fundmi Learta nuk po i ndahet fustaneve të shkurtër.

Edhe sot Learta ka veshur një fustan të shkurtër duke pozuar para pasqyres në vendin e puëns.

Learta po duket shumë bukur dhe plotë stil.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat