Sara Hoxha tregon planet për një fëmijë të dytë

Mediale Vip

Sara Hoxha tregon planet për një fëmijë të dytë

Më: 29 tetor 2021 Në ora: 15:14
Poem, Sara dhe Ledri

Sara është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe të dashura të publikut shqiptar.

Ajo tashmë është në lidhje dashurie me reperin e njohur Ledri Vula.

Çifti tash e disa muaj janë bërë prindër për herë të parë të një vajze që kanë vendosur ta quajnë Poem.

Si duket familja e tyre tashmë është kompletuar, por ajo që ka rënë në sy kohëve të fundit në Instagramin e Sarës është një përgjigje e kësaj të fundit që ia ka kthyer ndjekses së saj.

Sara ka bërë një bashkë bisedim me ndjekësit dhe një pyetje që iu është bërë Sarës ishte kjo: “A ke pasur dëshirë të kesh një motër?”.

Pyetja nuk tha shumë,  por përgjigja e Sarës ishte ajo që morri vëmendjen.

“Ka qenë ëndrra ime më e madhe të kisha një motër, dhe kjo është arsyeja që Poem nuk do ta lë pa motër”. – Ka përfunduar Sara.

Si duket së shpejti Çifti mund të zgjeroj familjen me një fëmijë të dytë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat