Arbër Bytyqi transformon veten, rikthen versionin femër të tij për Halloween

Mediale Vip

Arbër Bytyqi transformon veten, rikthen versionin femër të tij për Halloween

Më: 30 tetor 2021 Në ora: 22:43
Arbër Bytyqi

Kohë më parë, grimeri Arbër Bytyqi me transformimin e vetes së tij theu tabu dhe u shndërrua në lajm edhe jashtë vendit.

E një gjë të tillë ai e ka ripërtëritur sërish këtë vit për “Halloween”.

Ai ka risjellë Arbën në mënyrë edhe më mahnitëse.

Para dhe pas, në videon e mëposhtme. 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat