Bebe Rexha vë në plan të parë gjoksin teksa pozon në veturë

Mediale Vip

Bebe Rexha vë në plan të parë gjoksin teksa pozon në veturë

Më: 2 nëntor 2021 Në ora: 17:34
Bebe Rexha

Bebe Rexha ka rrëmbyer sërish vëmendjen e fansave.

Këngëtarja me prejadhja nga Dibra por me famë botëror vazhdon të pëlqehet shumë nga fansat e saj.

Jo rrallë herë ajo iu ka tërhequr fansave vëmendjen me foto e video provokuese.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto të reja brenda veturës ku u shfaq mjaft atraktive.

Veshur me një bluzë transparente ajo theksoi gjoksin gjigant për të cilin nuk shpëtoi pa u përfol.

Përndryshe, “Better Mistakes” është albumi i fundit nga Bebe Rexha

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat