Learta ndan momentin ku shihet tejet afër me Kushtrimin

Mediale Vip

Learta ndan momentin ku shihet tejet afër me Kushtrimin

Më: 7 nëntor 2021 Në ora: 15:13
Learta me burrë

Learta dhe Kushtrimi janë ndër çiftet më të njohur në mediat rozë.

Duke qenë të afërt me publikun, në çdo kohë qëndrojnë persona të rëndësishëm tek publiku.

Në këtë imazh të fundit, ajo shfaqet e lumtur bashkë me bashkëshortin e saj.

Theksojmë, dyshja janë prindër të dy fëmijëve.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat