Learta Jakupi ndan momente me bashkëshortin nga Stambolli

Mediale Vip

Learta Jakupi ndan momente me bashkëshortin nga Stambolli

Më: 8 nëntor 2021 Në ora: 06:38
Kushtrimi dhe Learta

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi, Learta bashkë me bashkëshortin janë në pushime ku kanë vizituar Stambollin.

Ata si duket janë duke ia kaluar shumë bukur, këtë e ka treguar vet Learta duke postuar momente të ndryshme.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto në vendet më të bukura të Stambollit.

Çifti po duken shumë të lumtur dhe se po e shijojnë mjaft shumë këtë eksperiencë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat