Emocione në shtëpinë e Big Brother/ Pas tri vitesh, Semi takon babain e saj

Mediale Vip

Emocione në shtëpinë e Big Brother/ Pas tri vitesh, Semi takon babain e saj

Më: 12 nëntor 2021 Në ora: 22:25
Semi dhe babai

Njëra prej banorëve të Big Brother Albania VIP, Semi ka pasur një surprizë të këndshme nga produksioni i Big Brother.

Këngëtarja shqiptare ka disa vite që nuk e ka takuar babanë e saj. 

Kjo për shkak se babai i saj ka disa vite që jeton dhe punon në Kanada. 

Por, produksioni i Big Brother ia ka bërë një befasi duke bërë që babai ta vizitojë atë. 

Por, fillimisht BBV ia ka bërë një rreng asaj duke thënë që vetëm do ta telefonojë por kur ajo u kthye në shtëpi babai ishte duke e pritur atë. 

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat