“Je 100 kilogramshe”, shprehja që ndezi gjakrat në “Përputhen”

Mediale Vip

“Je 100 kilogramshe”, shprehja që ndezi gjakrat në “Përputhen”

Më: 18 nëntor 2021 Në ora: 20:20
Azemi dhe Ada

Azemi iu ka drejtuar Anës.

Ndërkohë, ajo ka reaguar ashpër në studio duke i ngritur zërin.

Ana tha se ka 63 kilogramë dhe nuk e ka kompleks peshën e saj.

Në vazhdimësi të debatit, opinionisti Arian Konomi mundohet ta qetësojë situatën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat