Arbnora Ademaj prezanton veturën luksoze “Bentley”

Mediale Vip

Arbnora Ademaj prezanton veturën luksoze “Bentley”

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 19:30
Arbnora Ademaj

Modelja e aktorja e njohur kosovare Arbnora Ademaj, veçohet si njëra nga femrat më të bukura të showbizit shqiptar.

Ajo është duke korrur suksese si aktore në Turqi, ku muaj më parë u shpërblye me çmimin si aktorja më e mirë e huaj.

Nora, ka disa ditë që po gjendet në Prishtinë, ku publikon imazhe të shumta duke i mbajtur të informuar fansat për çdo lëvizje.

Minuta më parë publikoi një super imazh brenda një veture luksoze, ‘Bentley’.

Ky luks i madh vjen pasi aktorja ka përfitime të shumta me profesionin e saj dhe padyshim që një dhuratë e tillë duhej t’ia bënte vetes.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat