Marina Vjollca bëhet nënë, ky është emri i bukur që ia vendosi vajzës

Mediale Vip

Marina Vjollca bëhet nënë, ky është emri i bukur që ia vendosi vajzës

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 07:28
Marina Vjollca

Marina dhe Getoari janë bërë dje prindër për herë të parë.

Mediat raportojnë se emri i voglushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

E pasi motra e saj u bë nënë për herë të parë, ka reaguar edhe moderatorja Luana Vjollca.

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat