Geti dhe Marina publikojnë foton e parë të vajzës pas lindjes, zbulojnë emrin e veçantë

Mediale Vip

Geti dhe Marina publikojnë foton e parë të vajzës pas lindjes, zbulojnë emrin e veçantë

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 12:49
Marina dhe Geti

Marina dhe Geti kanë postuar foton e parë të vajzës së tyre, pasi dje ata u bënë prindër për herë të parë.

Moderatorja dhe reperi janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë emëruar Marget.

Si duket emri vie nga shkurtesat e emrave të çiftit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Sot të dy kanë postuar foton e parë të vajzës pas lindjes.

‘Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021’, kanë shkruar të dy në rrjetet e tyre sociale.

Marina është moderatorja bukuroshe nga Shqipëria, e cila merr vëmendje me bukurinë e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat