Sara Hoxha tregon se Poem ka probleme shëndetsore

Mediale Vip

Sara Hoxha tregon se Poem ka probleme shëndetsore

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 15:33
Sara dhe Poem

Blogerja e njohur Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale klu ndanë momente nga përditshmëria e saj si profesionale ashtu edhe për famijen.

Ajo nuk ngurron së postuari edhe vajzën e saj me reperin, Ledri Vula, vogëlushen Poem Blu Vula.

Si duket bukuroshen e vogël e ka kapur mësyshi.

Ka qenë nëna e saj, Sara që ka postuar një fotografi derisa e ka të voglën në krahë dhe është duke i mbajtur inhalim.

“Nuk është më aq e frikshme”, ka qenë mbishkrimi në imazh ku edhe Poem duket mjaft e lodhur por që nuk ka diqka për tu frikësuar derisa nuk ka zbuluar se nga çfarë po ankohet vogëlushja.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat