Luana është tezja më e lumtur në botë nga ky shtrëngim duarsh që i dhuroi Marget…

Mediale Vip

Luana është tezja më e lumtur në botë nga ky shtrëngim duarsh që i dhuroi Marget…

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 14:01
Marina Vjollca dhe Luana

Ardhja e Marget në jetë ka gëzuar shumë edhe tezen.

Luana ka publikuar pak minuta më parë një foto me duart e bashkuara me Marinën duke treguar se është gjithmonë pranë saj.

Pas kësaj ajo ka ndarë edhe një moment me mbesën e vogël, e cila i kapur gishtin.

“Marget, tezja vdes për ty”, ka shkruar Luana krah postimit.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat