Reperi shqiptar ishte një mysafir i papritur në koncertin e Loredanës në Lucern

Mediale Vip

Reperi shqiptar ishte një mysafir i papritur në koncertin e Loredanës në Lucern

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 15:18
Loredana

Loredana mbajti koncertin e saj në “Red Bull Symphony”.

Në Red Bull Symphonic, bashkohen dy botë muzikore. Një orkestër simfonike takohet me ritmet hip-hop dhe tekstet e askujt tjetër përveç superyllit të repit Loredana.

Një eksperiencë unike muzikore në vendlindjen e Loredanës – koncerti u mbajt në datat 24 dhe 25 nëntor në Qendrën e Kulturës dhe Kongresit Lucern.

Nata ishte e gjatë dhe e mbushur me emocione, dhe në publik nuk mungoi reperi shqiptar, Fero.

Ai publikoi disa postimë në InstaStory teksa Loredana po bënte magjinë e saj në skenë.

A mund të presim ndonjë bashkëpunim mes tyre? Nuk i dihet asnjëherë

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat