Kështu e sheh sot vetën Fjolla Krasniqi

Mediale Vip

Kështu e sheh sot vetën Fjolla Krasniqi

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 21:34
Fjolla Krasniqi

Fjolla Krasniqi për vite me radhë e kishte lënë muzikën dhe çdo dalje publike.

Por, më në fund ajo ka vendosur të kthehet kohë pas kohe me ndonjë këngë të bukur, apo intervistë aty-këtu/

Këngëtarja që u aktualizua edhe më shumë nga martesa, pasi fotot si nuse pushtuan median online, ditë më parë publikoj këngën me titull “Vrastarë”, që e këndoj në projektin festiv “Polifonia 2022”.

Sot Fjolla ka publikuar disa foto të rinisë së saj, ku shkëlqente plotësisht.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat