Kjo është e eliminuara e radhës nga Big Brother VIP

Mediale Vip

Kjo është e eliminuara e radhës nga Big Brother VIP

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 00:40
Semi Jaupaj

Edhe sonte (e premte) po mbahet spektaklin i përmbledhjes javore të Big Brother VIP.

Një nga pikat kryesore të natës është eliminimi i njërit prej banorëve të nominuar nga vota e publikut.

Të nominuarat e kësaj jave ishin Einxhel Shkira, Semi Jaupaj dhe Filloreta Raçi-Fifi, kjo e fundit u largua ditën e djeshme (e enjte) me vetë dëshirë.

Ndërsa, sonte nga votat e publikut u eliminua këngëtarja, Semi Jaupaj.

Ndryshe, kujtojmë që banorët janë në garë për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Finalja e madhe e spektaklit Big Brother VIP pritet të mbahet në muajin janar. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat