Monika dhe Arjola komentojnë sjelljen e Fifit pas daljes: “Prisja të më përshëndeste”

Mediale Vip

Monika dhe Arjola komentojnë sjelljen e Fifit pas daljes: “Prisja të më përshëndeste”

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 13:23
Arjola, Fifi, Monika

Fifi dy ditë më parë vendosi që të linte përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dhe mbrëmjen e djeshme ishte pjesë e spektaklit ku foli për vendimin e saj.

Teksa fliste Fifi u duk paksa e zhgënjyer nga disa prej banorëve dhe u kërkoi që të flisnin për gjërat që kishin thënë për të. Ajo kërkoi që të sqarohej Arjola, Monika, Donaldi dhe Iliri, por vetëm ky i fundit diskutoi me të.

Pasi ka përfunduar spektakli, Monika dhe Arjola kanë folur pikërisht për mënyrën se si Fifi u soll me ta pas daljes, ku theksuan se ajo as nuk i përshëndeti, dhe nuk prisnin këtë gjë.

Biseda me Arjolës dhe Monikës:

Monika: Unë prisja që ajo të më përshëndeste, të më thoshte Monika si je? Arjolë si ju kam? E prisja këtë

Arjola: Nuk ndodhi, nuk është ndonjë gjë e madhe tani

Monika: Unë e du fort

Arjola: Nuk është ndonjë gjë e madhe. Mendoj se përtej kësaj unë jam mërzitur shumë dje, edhe… s’ka rëndësi. Nuk ka rëndësi se fjalët e tepërta janë varfëri.

Monika: Unë dje nuk kam qenë në terezi

Arjola: Pse ti mendon se nuk e kanë parë këtë njerëzit?

Monika: Nuk dua për njerëzit

Arjola: Më fal shpirt, lot gëzimi nuk kemi derdhur sigurisht, që jemi mërzitur unë akoma i kam sytë e ënjtur nga kjo gjë. Nuk është se kemi bërë dramë

Monika: Do preferoj më mirë kur të dal do ta takoj. Për mua ka rëndësi që ajo të jetë shumë, shumë mirë. Në qoftë se nuk i ka besuar ato fjalët e mia, unë ja kam bërë dhe e kam dashur me shpirt.

Arjola: Muhabeti që foli Fifi sot që tha pak pozitivitet, unë i kam thënë Ilirit këtu brenda, le të hidhet Einxhel, Donaldi, le të hidhet kushdo përpjetë, le ta analizojnë si të duan fjalën shok, se qenka krim me thënë e kam tjetrin shok.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat