Si rrallë herë, Bora Zemani paraqitet me veshje kombëtare

Mediale Vip

Si rrallë herë, Bora Zemani paraqitet me veshje kombëtare

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 17:08
Bora Zemani

Moderatorja e programit të dashurisë “Për’puthen”, Bora Zemani ka vendosur që sonte në ‘prime’ të këtij emisionit të shfaqet më ndryshe.

Për shkak të festës së flamurit, ajo ka vendosur që të paraqitet me veshje kombëtare.

Bora ka postuar një video nga prapaskenat e fotosesionit ku mori një numër të madh pëlqimesh.

Ndryshe, Bora Zemani vazhdon të jetë një nga fytyrat publike më të komentuara për jetën e saj private

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat