Mimoza vetëm tek kjo doktoreshë po rri

Mediale Vip

Mimoza vetëm tek kjo doktoreshë po rri

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 21:44
Mimoza Mustafa

Është një nga këngëtaret më të komentuara së fundi për pamjen e saj që po bëhet përditë e më rinore.

Këngëtarja vitet e fundit po duket në top formë fizike.

Ajo po duket më e re se në të 20-tat e saj, në lule të rinisë.

Image

Këngëtarja është nën kujdesin profesional të një prej stomatologe e dhe mjekeve të estetikes, Dr.Rezana.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat