“Jeni puthur apo jo?”/ Alvisa nevrikoset nga pyetja, Efi i kthehet keq: Boll moj!

Mediale Vip

“Jeni puthur apo jo?”/ Alvisa nevrikoset nga pyetja, Efi i kthehet keq: Boll moj!

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 22:36
Alvisa

Efi dhe Bashkimi janë përballur me njëri-tjetrin në puntatën e sotme të Për’puthen Prime për shkak të përplasjeve që kanë pasur në studio.

Efi kërkoi të dinte nëse kanë shkëmbyer puthje kur kanë qëndruar bashkë, për të cilën Bashkimi ka zgjedhur të mos përgjigjej.

Komenti i Efit ka nevrikosur keq Alvisën, e cila ndërhyri menjëherë duke përmendur edhe Brunon, i cili nuk hezitoi të reagonte.

Pjesë nga diskutimi

Efi: Këto 2 netë që keni ndejtur bashkë, a jeni puthur?

Bashkim: Ashtu siç e bën pyetjen, nuk ka çfarë të intereson se nuk kemi asgjë bashkë.

Efi: Po më intereson.

Bashkim: Po mua nuk më intereson ti.

Efi: Dukesh shumë shëmtuar, dukesh si femër. Më lër rolin ta bëj unë.

Alvisa: Avash, avash. E ke seriozisht? E dëgjon veten që ti them unë Brunos je femër?

Efi: Ti boll, cfarë të kalon të flasësh. Mbaj vendin tënd aty.

Alvisa: Si do ndihesh ti them unë Brunos femër?

Bruno: Ti nuk je burrë të më thuash mua.

Efi: Nuk po flas me ty. Mbaj vendin tënd aty.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat