Veshur kuq e zi, Melinda uron shqiptarët duke bërë shqiponjën

Mediale Vip

Veshur kuq e zi, Melinda uron shqiptarët duke bërë shqiponjën

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 08:26
Melinda

Sot, Shqipëria festonë109 vjetorin e Pavarësisë.

E për nder të kësaj feste, reperja Melinda Ademi ka uruar shqiptarët e veshur kuq e zi.

Melinda në postimin e fundit shihet teksa ka bërë shqiponjën, e veshur në një fustanë të kuq të shkurtër e të hapur.

Melinda është njëra ndër reperet më të suksesshme të estradës shqiptare.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat