Valoni i drejohet Beniadës me disa fjalë të ëmbla

Mediale Vip

Valoni i drejohet Beniadës me disa fjalë të ëmbla

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:36
Big Brother Vip

Një shkëndijë flirti ka nisur mes Beniadës dhe Valonit.

Për të ‘’avancuar’’ më shumë në raportin e tyre edhe Monika ka ndërhyrë me disa nga këshilla.

‘’Thuaja ëmbël’’,- i sugjeroi ajo Valonit si një mënyrë për t’ja fituar zemrën bukuroshes.

Kësaj kërkese Valoni iu përgjigj në këtë formë: Nuk mundem, nuk më shkon të flas ëmbël, jam mësuar të flirtoj agresivisht.

Në batutë e sipër, ai i drejtohet edhe Beniadës me disa fjalë të ëmbla: Je ushqim shpirti.

Valoni ka shumë pak ditë qëndrimi brenda shtëpisë por kjo nuk e ka penguar që të ngacmojë apo flirtojë me disa prej konkurenteve.

Kujtojmë se jo më larg se disa ditë më parë ai deklaroi se do të jetë banori i parë në shtëpi që do të kryejë marrëdhënie seksuale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat