Ky është reagimi i Nicki Minaj kur takoi nga afër Melinda Ademin

Mediale Vip

Ky është reagimi i Nicki Minaj kur takoi nga afër Melinda Ademin

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:51
Melinda dhe Nicki Minaj

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, është tashmë një prej emrave më në zë të muzikës.

Mirëpo, vite më parë ajo ka tentuar tregun amerikan ndaj e nisi karrierën e saj në “American Idol” në vitin 2011.

Pasi nuk arriti rezultatin që kërkonte, Melinda u rikthye në garë dy vite më vonë dhe arriti deri në gjysmëfinale, ku pati dhe mundësinë të vlerësohej nga J.Lo dhe Nicki Minaj.

Sot, Melinda ishte e ftuar në “5 data” në Prive ku është pyetur se çfarë i ka thënë Nicki Minaj kur janë takuar live.

“Takimi ka qenë shumë interesant. Më ka thënë po më pëlqen shumë outfit-i yt, a mundesh me u rrotullu? U rrotullova dhe më tha “cute b*tt” (të pasme të lezetshme)” – ka treguar Melinda.

Epo, nuk i vëmë faj!

Më herët, Melinda i habiti të gjithë me deklaratën e saj se gjatë karrierës dhe sidomos në fillimet e saj, është përballur me bullizëm dhe me kërcënime.

Si nuk jemi mësuar që ta shohim, Melinda është përlotur në studio kur ka kujtuar nënën e ndjerë dhe na ka rrëqethur me fjalët.

“U mërzit shumë kohëve të fundit. Se e ka dit ndoshta që ka me shku dhe s’ka dasht, ka dasht me ndejt. As gjyshe nuk u ba, u shku shumë herët me 50 vjet”, ka rrëfyer mes lotëve Melinda.

Kujtojmë se ajo humbi nënën në mars të këtij viti, lajm të cilin e dha mes dhimbjes së madhe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat