FLOO dhe Nardi vëllezërit sjellin super projektin “06”

Mediale Vip

FLOO dhe Nardi vëllezërit sjellin super projektin “06”

Nga: Maksim Gjokaj Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 11:37
FLOO dhe Nardi vëllezërit sjellin super projektin “06”

Të rinjë e plot stil e talent. Këta janë FLOO dhe Nardi, vëllezërit që kanë sjellë një super bashkëpunim që mban titullin "06".

FLOO apo emri i tij i vërtetë Florian Hamiti ka 5 vjet që merret me muzikë dhe është vetëm 17 vjeç e ka lindur në Viti por jeton në Geneve në Zvicër.

Për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur të dy, record nga REC Anarchy, video punuar nga Lm Films e montazha nga vetë talenti FLOO.

Image
FLOO dhe Nardi vëllezërit sjellin super projektin “06”

Për mix-master ka punuar M.O.B ( Producenti i Feros). Djemtë mendojnë në fillim tregun shqiptar e më vonë pse jo edhe atë interacional.

A vlen ta ndiqni këngën në linkun më poshtë!BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat