Arbnore Zogjani vjen me këngën “Krenaria e nanës”, dedikim emocional për luftën e UÇK-së

Mediale Vip

Arbnore Zogjani vjen me këngën “Krenaria e nanës”, dedikim emocional për luftën e UÇK-së

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 14:40
Arbnore Zogjani

Arbnore Zogjani është emri i këngëtares së re e cila bën këngë dedikime për luftëtarët e UÇK-së

Këngëtarja Arbnore Zogjani, ka sjellur këngën më të re dedikim për luftën e UÇK-së.

Këngëtarja Arbnore Zogjani, e cila është vajza e dëshmorit Hysen Zogjani, sikur në çdo ditë të rëndësishme për popullin shqiptar, sot më 28 nëntor ka publikuar këngën e re të saj, që është përpunim i këngës me tekst të shkruar dhe e kënduar nga Komandanti i Njësisë Speciale të UÇK-së, Ferid Berisha – Komandant Shkupi.

Këngëtarja Arbnore Zogjani njihet për dedikime emocionale për luftën e UÇK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat