Antonela: Më pëlqen Valoni, xhelozoj Beniadën

Mediale Vip

Antonela: Më pëlqen Valoni, xhelozoj Beniadën

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 19:41
Antonela

Teksa banorët ishin ulur në tavolinë ajo e ngacmon Beniadën duke i thënë se ajo bën sikur s’do të jetë afër Valonit por gjatë gjithë kohës është afër tij.

Beniada ju kthye duke i thënë: Je xheloze ti tani,nëse të pëlqen ty Valoni thuaje mos rri më përmend mua gjithë kohës.

Antonela duke qeshur i tha asaj që kjo ishte arsyeja që ta thotë para të gjithëvë që asaj i pëlqen Valoni.

“Ndoshta edhe jam xheloze.Në fakt unë për atë u cova që ta them para të gjithëvë që mua më pëlqen Valoni por ideja është ngaqë ty të kam shoqe edhe kam shumë respekt ndaj mendoj edhe për ty”,-i tha Antonela.

BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat