Ndryshimi drastik në fytyrë i Jehona Sopit

Mediale Vip

Ndryshimi drastik në fytyrë i Jehona Sopit

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 07:58
Jehona Sopi

Dikur e la muzikën për psikologjinë, e tani e ka lënë edhe psikologjinë për kush e di se çfarë.

Në fakt, këngëtarja Jehona Sopi ka deklaruar se më nuk po punon si psikologe, pasi rrëfimet e klientëve e kishin rënduar emocionalisht.

Sot, me çka po merret Jehona? E vërteta është se ajo nuk po rri, ama nuk po merret me muzikë.

Mungojnë mjaftë fotot e Jehones, pasi nuk është aq aktive në rrjete sociale, por ne kemi një imazh të saj të ditëve të fundit, ku fytyra i duket mjaftë ndryshe.

Sikur të ishte në të 20-tat e saj.

Çfarë ka bërë?

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat