Iu rikthye tumori, i dashuri i del në mbështetje Adriana Matoshit

Mediale Vip

Iu rikthye tumori, i dashuri i del në mbështetje Adriana Matoshit

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 18:01
Adriana Matoshi dhe Keith

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, përmes një postimi prekës në Facebook, ka treguar se i është rikthyer tumori në tru, për të cilin ishte operuar para nëntë vitesh.

Matoshi ka shkruar se para nëntë vitesh kur ishte diagnostikuar me tumor, ka qenë shtatzënë.

Ajo ka shkruar se as atëherë nuk është dorëzuar. Ajo thotë se dashurinë për jetën e kishte më të madhe se frikën nga vdekja.

Postimi i saj u shpërnda gjithë ditën në rrjetet sociale dhe mori mbështetje nga qytetarët e figurat publike. Sigurisht që mbështetja nuk ka munguar as nga i dashuri i saj Keith.

Në asnjë moment ai nuk e lë vetëm, madje para pak minutash postoi edhe një fotografi mbi të cilën shkroi: “Nuk nevojiten fjalë…”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat