Befason Semi: Donaldi ose po bën lojë me Beatrixin, ose ka bërë me Borën

Mediale Vip

Befason Semi: Donaldi ose po bën lojë me Beatrixin, ose ka bërë me Borën

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 21:45
Semi

Po diskutohet në studio afrimiteti i Donaldit dhe Beatrixit.

Semi ishte ajo që dha mendim rreth kësaj situate.

Ajo u përgjigj duke thënë se Donaldi ose është duke bërë lojë me Beatrixin tani ose ka bërë lojë me Borën.

Semi u shprehë e revoltuar nga Donaldi duke thënë se nuk mundet një njeri të ndërrojë qëndrim për vetëm tre ditë, pasi sipas saj Donaldi para pak kohësh i thonte ‘të dua’ Borës.

Donaldi është duke i kritikuar në raport me Borën.

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat