Para hyrjes së Adriana Matoshit në operacion, Keith përlot me dedikimin për të

Mediale Vip

Para hyrjes së Adriana Matoshit në operacion, Keith përlot me dedikimin për të

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 09:35
Adriana Matoshi dhe Keith

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi gjatë ditës së sotme pritet t’i nënshtrohet një operacioni për heqjen e tumorit në tru.

I dashuri i saj Keith ka bërë një postim prekës në Instagram teksa i ka uruar shërim të shpejtë.

“Nuk ka fjalë të mjaftueshme për të përshkruar atë që jeni për mua. Gjithçka që dua të them është faleminderit që keni ardhur në jetën time.

Shpresoj që së shpejti të shihemi sërish dhe të krijojmë më shumë kujtime të paharrueshme te dua ”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat