“Rasti i fundit që ja jap shansin”/Arjola flet për Antonelën

Mediale Vip

“Rasti i fundit që ja jap shansin”/Arjola flet për Antonelën

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 10:41
Arjola

Deabti mes Arjolës dhe Antonelës agravoj shumë gjatë spektaklit të mbrëmshëm.

Arjola ishte tepër e shqetësuar dhe këtë gjë e diskutoj  dhe me banorët e tjerë.

“Me mua nuk mund të zihesh për gjëra palidhje dhe ky është rasti i fundit që ja jap shancin që të bëhet faktor me mua këtu brenda.

Të vij dhe të thotë ti je zemër zezë si fustani që ke veshur e ka shumë gabim.Unë të paktën kam 6 vjet që luftoj që të ja krijoj të gjitha kushtet familjes sime jo Arjolës.Nuk mund të vi Antonela me sado vite të ketë karrierë, të hedhi poshtë personalitetin tim,moralin tim,mundin tim dhe familjen time,”-tha aktorja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat