“Kam besuar te ti edhe më shumë se ti në veten tënde”/Arbri-Einxhelit

Mediale Vip

“Kam besuar te ti edhe më shumë se ti në veten tënde”/Arbri-Einxhelit

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 12:29
Arbri dhe Einxheli

Einxhel ka biseduar me Arbrin në lidhje me zgjedhjen që bëri publiku për banorët më të preferuar.

Ajo ishte e zgjedhur si një nga personat më të pëlqyer të publikut ku në fakt edhe për të ishte e pabesueshme.

“Unë kam besuar te ti edhe më shumë se ti në veten tënde”,– i tha Arbri.

“Unë nuk është që nuk besoj në vete.Lumturinë më të madhe e kam ndjerë kur kam dëgjuar ato fjalë nga Sonila se realisht atë e vlerësoj si figurë edhe është shumë e zonja, është moderatore dhe gazetare shumë e mirë”,-tha Einxhel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat