Kaloi operacionin me sukses, vajza e Adriana Matoshit: Cila është superfuqia e jote?

Mediale Vip

Kaloi operacionin me sukses, vajza e Adriana Matoshit: Cila është superfuqia e jote?

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 15:40
Adriana me vajzen

Ajo ka publikuar një postim përmes rrjeteve sociale.

Kaona, vajza e madhe e aktores dhe deputetes Adriana Matoshi, ka ripublikuar një fotografi e cila mban mbishkrimin “E ka kaluar dy herë kancerin. Cila është superfuqia jote?”.

Adriana Matoshi sot iu është nënshtruar operacionit në një spital të Tiranës, ku sipas familjarëve e miqve të saj, ka përfunduar me sukses operimin për të hequr tumorin në kokë.

Më herët ka reaguar edhe i dashuri i saj, Keith Owen Groeneveld, me mbishkrimin: Faleminderit Zot. Operacioni ishte i suksesshëm”.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat