Blerona me momente provokuese edhe në veturë

Mediale Vip

Blerona me momente provokuese edhe në veturë

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 16:31
Blerona

Blerona Zeqiri në shumë raste kalon në lajm.

Pozat e saj të veçanta janë gjithmonë unike, ku në shumë raste merr vëmendje me stilin e saj.

Në një fotografi që ka publikuar së fundmi, derisa është duke vozitur ajo ka shkrepur një imazh tejet provokues.

Duke hapur këmbën, moderatorja e bën një veprim interesant.

Por, stili dhe rregullimi perfekt nuk i mungojnë si zakonisht.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat