Rrjeti shpërthen në kritika për marrëdhënien e Beatrixit dhe Donaldit, modelja e njohur i del në krah këngëtares

Mediale Vip

Rrjeti shpërthen në kritika për marrëdhënien e Beatrixit dhe Donaldit, modelja e njohur i del në krah këngëtares

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 18:52
Donald Veshaj me Beatrix Ramosajn

Afrimiteti mes Donald Veshaj me Beatrix Ramosaj ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjete sociale. Pas shumë reagimeve se po bëjnë lojë, aktori dhe këngëtarja pranuan gjatë puntatës së djeshme së Big Brother Vip se kanë një pëlqim ndaj njëri-tjetrit.

Por dyshja janë përballur me kritika për faktin se Donaldi e la të hapur ribashkimin me Bora Zemanin pak javë më parë kur ajo hyri brenda shtëpisë së famshme. Shumë prej fansave e kanë konsideruar këtë veprim të aktorit si një mungesë respekti ndaj Zemanit.

Kritikat ndaj këngëtares nga Kosova janë të mëdha por në krahasim me të tjerët, modelja shqiptare Oriola Marashi ka dalë publikisht në krah të saj.

Oriola ka ndarë një foto të këngëtares krahas së cilës ka shkruar:

“Gjithmonë me ty, engjëlli im i bukur”.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat