Kjo është vajza e kampionit Enver Idrizi

Mediale Vip

Kjo është vajza e kampionit Enver Idrizi

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 00:37
Enver Idrizi

Enver Idrizi, për herë të parë me anë të disa fotografive, bëri publike vajzën e tij të vetme.

Ai tha se vajza e tij i njeh pesë gjuhë, dhe dhoma e saj është e mbushur me flamuj të vendeve të ndryshme.

Ndryshe, ai tregon disa nga vargjet e një poezie që ia ka kushtuar vajzës së tij, të vetme.

‘’I vetmuar tërë këto vite në kurbet të zi, ma dha Zoti një vajzë të bukur, me emrin Sani’’, tha ai.

Image

Enveri tregoi se ia ka trashëguar vajzës emrin e nënës së tij, Sanije, duke vazhduar t’i citoj vargjet: ‘’Emrin ty ta dhash, nënës time që e ka pasë Sani, nënën time e kam dashtë më shumë se sytë e mi, oj Sani, oj bukuri’’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat