Dafina Zeqiri dhe Buta publikojnë klipin “Era”

Mediale Vip

Dafina Zeqiri dhe Buta publikojnë klipin “Era”

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 22:23
Dafina dhe Buta

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke realizuar me klipe shumë prej këngëve të albumit “Dafinë Moj”.

“Era”, e cila vjen në bashkëpunim me reperin Buta, është kënga e radhës e cila është vizualizuar me klip.

Vija melodike është realizuar nga vet Dafina, gjersa tekstin e këngës e kanë shkruar reperët Elinel dhe Buta.

Klipi i këngës është mjaft i veçantë, në të cilin dyshja vijnë me disa skena mjaft utopike.

Ndërkohë ashtu edhe siç njihet, Dafina nuk i ka kursyer edhe paraqitjet provokuese në disa prej skenave të sportit “Era”.

Ana vizuale i është besuar produksionit nga Prishtina, Entermedia.

Dafina përndryshe po vazhdon të shijojë suksesin e albumit “Dafinë Moj”, nga i cili janë fryt edhe shumë bashkëpunime të suksesshme me emra të njohur të estradës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat