Pas dramave të shumta, Fifi largohet nga Shqipëria për ta qetësuar veten

Mediale Vip

Pas dramave të shumta, Fifi largohet nga Shqipëria për ta qetësuar veten

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:17
Fifi

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo ka marrë shumë vëmendje pasi u bë pjesë e shtëpisë më të madhe në Shqiptëri “Big Brother VIP”.

Por gjërat nuk shkuan dhe aq mirë pasi që Fifi nuk e përballoi mirë mbylljen dhe izolimin aty brenda ajo vendosi të largohej dhe të linte përfundimisht shtëpinë.

Ndërkaq ajo që ra në sy së fundmi është një foto që kishte postuar këngëtarja ku shihet në aeroplan dhe mbi shkrimi përkrahë kësaj fotoje është ky: “Le të udhëtojmë pak sa”.

Si duket ajo ka marrë rrugë për në Stamboll për tu larguar nga realiteti dhe për ta qetësuar veten. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat