Ryva Kajtazi shkëlqen në fustanin e zi

Mediale Vip

Ryva Kajtazi shkëlqen në fustanin e zi

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 18:51
Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo njihet per stilin e saj elegant që ka dhe këtë e ka treguar në çdo paraqitje të saj.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar Ryva ku shihet me fustan të zi transparent.

Këgëtarja po duket shumë bukur dhe po i ka hije shumë kjo veshje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat