Donaldi këndon, “Keq po m’vjen vallahi” a po i drejtohet Borës?

Mediale Vip

Donaldi këndon, “Keq po m’vjen vallahi” a po i drejtohet Borës?

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 21:32
Donaldi

Ai ka kënduar një pjesë nga kënga e Alban Ramosaj.

“Keq po m’vjen vallahi, s’jena mo shpirto”, këndon Donaldi i cili më siguri se dëshiron t’i dërgoi sinjal Borës.

Ndërkohë, thuhet se sonte Bora do vijë në transmetim live e cila do diskutojë me Donaldin dhe Beatrix madje do ii jap Donaldit varësen që ai i dhurojë në përvjetor.

Kujtojmë se, Beatrix thotë se po ndihet e shqetësuar duke mos e ditur se çka po ndodh jashtë dhe si po komentohet situata e saj me Donaldin.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat