Me Beatrixin në krahë, Donaldi i vë vulën raportit me Borën

Mediale Vip

Me Beatrixin në krahë, Donaldi i vë vulën raportit me Borën

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 23:46
Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Pas ngjarjeve të njëpasnjëshme në spektaklin e sotëm, Donaldi ka pohuar në dhomën e rrëfimit krah Beatrix se me të nuk do tallet kurrë.

“Unë doja më shumë se një shenjë. Një varëse në qafë nuk i rregullon gjërat. Kam pas ndodhira që jam lënduar, kam menduar gjithmonë për të tjerët.

Po për mua kush ka menduar?”, ka thënë Donaldi i acaruar nga e gjithë situata.

Më pas Donaldi e ka mbyllur situatën duke bërtitur se e ka mbyllur historinë me Borën, duke hedhur poshtë veprimet e mëparshme të tij ndaj Borës, duke i dërguar një varëse e duke e puthur në spektaklin e javëve më parë.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat