“Kujdes me hormonet” / Opinionistja këshillon Donaldin dhe i bën thirrje publike

Mediale Vip

“Kujdes me hormonet” / Opinionistja këshillon Donaldin dhe i bën thirrje publike

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 23:53
Donald Veshaj

Opinionistja Sonila Meço i dha Donaldit një këshillë në lidhje me raportet e ndërlikuara që ka me Beatrix.

“Jashtë mund të konsumoheshit për një natë, ti Donald bëj kujdes me hormonet”, i tha ajo.

Donaldi dhe Beatrix i konfirmuan edhe njëherë ndjenjat që kanë mes vete, megjithëse kjo e fundit i kërkoi falje Borës.

Ndërkohë, Donaldi nuk kërkoi ndjesë, ndërsa pranoi që ishte i turbulluar në ndjenjat e tij, por pranoi se i pëlqente Triksa.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat