Donaldi për Beatrixin: Me këtë vajzën nuk do të tallem kurrë

Mediale Vip

Donaldi për Beatrixin: Me këtë vajzën nuk do të tallem kurrë

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 08:39
Donaldi dhe Beatrix

Gjatë mbrëmjes së djeshme, raporti mes Donaldit, Borës e Beatrixit, ishte kryetemë e medieve rozë.

Beatrixi dhe Donaldi i kërkuan falje Borës, ndërsa Donaldi tha se me Beatrixin nuk do të tallet kurrë.

“Me këtë vajzën këtu nuk do të tallem kurrë dhe asnjëherë s’jam tallur”, ka thënë Donaldi i cili më pas e përqafoi Beatrixin.

Ata ishin në dhomën e rrëfimit, ku të dy shiheshin shumë të stresuar në lidhje me këtë ‘tollovi’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat