Donaldi nxjerr ‘zbuluar’ Borën, shton dyshimet gjatë bisedës me Antonelën

Mediale Vip

Donaldi nxjerr ‘zbuluar’ Borën, shton dyshimet gjatë bisedës me Antonelën

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 12:25
Donaldi dhe Bora, Atdheu

Mbrëmja e djeshme ka qenë e tensionuar për Donaldin dhe Trixen. Pas përfundimit të spektaklit Donaldi ka qenë duke biseduar me Antonelën ku i ka thënë:

”Nuk kam qenë jashtë unë, 8 muaj, e ndoshta ti e di me mirë se unë”

”E di”- thotë Antonela, e kjo na bën të mendojmë pikërisht se Donaldi mendon qe shkak i ndarjes me Boren mund te ketë qenë Atdheu.

Duke qene se Antonela dhe Atdheu janë miq ai shprehet se ajo e di.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat