Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ndalohen nga policia?

Mediale Vip

Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ndalohen nga policia?

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 13:10
Atdhe Xheravina, Bora Zemani

Marrëdhenia Bora Atdhe ka qenë e përfolur prej kohësh, por asnjëherë nuk është zbuluar si qëndron e vërteta.

Ndonëse Bora nuk e ka pranuar asnjëherë, Atdheu m ëpas e ka kthyer në një lojë duke bërë lojëra fjalësh në intervistat që ka dhënë.

Së fundmi, u publikua një foto të Borës dhe Atdheut në makinën e këtij të fundit, teksa janë ndaluar nga policia.

Image
Bora Zemani dhe Atdhe Xheravina ndalohen nga policia, ishin bashkë në veturë?

Sipas kësaj medie, Bora është brenda në makinë dhe Atdheu jashtë duke folur me policët

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat