Ç'po ndodh me historinë e tyre?/ Stresi flet për herë të parë për Kejsin pas ndarjes dhe i surprizoi të gjithë

Mediale Vip

Ç'po ndodh me historinë e tyre?/ Stresi flet për herë të parë për Kejsin pas ndarjes dhe i surprizoi të gjithë

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 15:02
Stresi dhe Kejsi

Ndërkohë që prej kohësh përflitej për një ndarje të dyshes, reperi Stresi ka konfirmuar të gjitha aludimet pak kohë më parë. Ai ka zhvilluar një bashkëbisedim me fansat në Instagram ku ka folur dhe për marrëdhënien me Keisin.

Teksa ka pranuar ndarjen, Stresi ka bërë dhe një deklaratë të fortë për të ku ka theksuar se vajzë më të mirë se ajo, sot e 1000 vjet nuk do të gjejë.

Ndërkohë, së fundmi ai ka folur sërish për Keisin në një “Ask a question” në Instastory. “Çfarë mendimi ka për Keisin në ditët e sotme?”- ka pyetur dikush të cili Stresi i është përgjigjur duke shkruar: “E vlerësoj më shumë!”, duke i surprizuar të gjithë. Duket se ndarja e tyre ka qenë paqësore dhe ende gëzojnë respekt për njëri-tjetrin.

Image
Postimi i Stresit

Stresi e ka treguar edhe më herët se ka shumë respekt për Kejsin dhe familjen e saj, por është shprehur se nuk do të ketë më kthim pas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat