Djali i Learta Jakupit shkon në shkollë me pizhame

Mediale Vip

Djali i Learta Jakupit shkon në shkollë me pizhame

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 12:16
Learta me burrë dhe djalë

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj dhe kjo ka ndodhur edhe së fundmi.

Learta në çdo postim të sajin ka treguar se sa nënë e përkushtuar është dhe sa kohë gjen ajo për fëmijët e saj.

Learta është nënë e dy fëmijëve Matinit dhe Matinës.

Ndërkaq ajo që ra në sy në postimin e fundit të Leartës është veshja e Matinit, ai shihet me pizhame në ditë të shkollës.

Bashkangjitur me foton Learta la këtë mbishkrim: “Ditë e pizhame në shkollë”. 

Image
Djali i Learta Jakupit

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat